+386 (0)2 888 06 43 info@glasbenaradlje.si

POLETNA AKADEMIJA ZA FLAVTO 2020

od četrtka 25. do ponedeljka 29. junija 2020

Rok prijave do 10. 6. 2020

Splošne informacije, bivanje in prispevek za izobraževanje

Poletna šola za flavto je namenjena učencem nižje glasbene šole, dijakom ter študentom, ki si želijo izpopolniti svoje glasbeno znanje. Pouk bo potekal v Glasbeni šoli Radlje ob Dravi, kjer bodo udeleženci imeli tudi možnost vadbe. Prostorske zmogljivosti na glasbeni šoli nam omogočajo da bomo lahko poletno akademijo izvedli po vseh varnostnih normativih, ki jih predpisujejo pravila. Pouk bo potekal individualno. Prispevek za izobraževanje, v katerega so vključeni tudi stroški bivanja in prehrane, znaša 330 €. Udeleženci bodo nastanjeni v Mladinskem kulturnem centru (MKC) Radlje, ki je v neposredni bližini glasbene šole.

Vsebina poletne šole

• Individualni pouk
  • Študij solistične literature
  • Razvijanje tehnike dihanja
  • Razvijanje muzikalnosti
  • Nastopanje na odru
  • Individualno delo s korepetitorjem
  • Spoznavanje znamenitosti okolja
  • Predavanje: Priprave na nastop

Zaradi izrednih razmer si pridržujemo pravico do spremembe programa Poletne Akademije za Flavto in Komorno igro.

Letak Poletne Akademije za Flavto  … TUKAJ

Prijavnica za PAFK … TUKAJ

jQuery(document).ready(function(){jQuery(\".et\\_pb\\_section\\_video\\_bg video\").prop(\'muted\', true);});